Linka T4

Vyhledejte si spojení on-line

Vyhledejte si spojení on-line Prostřednictvím on-line rozhraní IDOS.cz si můžete najít dopravní spojení nejenom v rámci železniční linky U10 Litoměřice horní nádraží - Most, ale různými druhy veřejné hromadné dopravy, a to včetně jejich kombinací.

Jízdní řád, sezóna 2020

T4_1

Pokud si chcete jízdní řád stáhnout v PDF, klikněte -ZDE-

Do rodiny turistických linek Dopravy Ústeckého kraje se zařadí nově také železniční linka Litoměřice horní nádraží– Lovosice – Chotiměř. Od 6. června 2020 se tak cestující mohou těšit na víkendový spoj, který je zaveze až do Oparna.

Železniční tratí z Litoměřic přes malebné údolí Českého středohoří do Teplic nejel vlak od sesuvu půdy v červnu 2013 až do letošního roku. Turistická sezóna 2020 však tento fakt mění – Doprava Ústeckého kraje na léto a podzim zapojila provozuschopnou část tratě do režimu sezónních turistických linek DÚK a pod označením linky T4 tak obnovila život alespoň na části tratě. Číselné označení převzala nově vzniklá sezónní turistická linka od Švestkové dráhy, která začala jezdit celoročně v každodenním režimu. V úseku Litoměřice horní nádraží – Lovosice je linka T4 provozována pod označením U10. Místo sesuvu je zatím neopravené a nachází se až za konečnou stanicí linky T4 v Chotiměři.

  • V provozu: jede v sobotu, v neděli a o státních svátcích od 6. 6. 2020 do 1. 11. 2020
  • Motorová jednotka: RegioSprinter řady 654 (záložní je motorový vůz řady 810)
  • Kapacita míst: 65 míst k sezení, 100 míst ke stání s možností přepravy kočárků a držákem na 5 jízdních kol

Jízdné: kalkulator.dopravauk.cz

Letáček ke stažení: Letáček linky T4 v PDF (874 kB)