Divize Teleinformatika (DTI)

Hlavní stránka / Kontakty / Divize Teleinformatika (DTI)

 
   

Společnost AŽD Praha ve své historii sice svou produkcí vždy směřovala spíše do oblasti železniční zabezpečovací techniky, věnovala se však i jiným oborům. Jedním z nich je sdělovací technika a telekomunikace určená zejména pro železniční dopravu. Divize Teleinformatiky vznikla 1.1. 2004 z původního Montážního závodu Praha. Vzhledem k úzké specifikaci oborů telekomunikací a informatiky bylo třeba vytvořit samostatnou organizační jednotku, která obsáhne tuto širokou a rychle se rozvíjející oblast produkce AŽD Praha.

Zaměření produkce

Divize Teleinformatika se zabývá inženýrskou, obchodní a realizační činností v oboru moderních informačních a komunikačních technologií. Činnost divize lze rozdělit do tří základní oblastí – zabezpečovací zařízení, sdělovací zařízení a kompletní řešení zakázek v rámci ČD a ŘSD. Vedle těchto základních aktivit DTI provádí i montážní činnost metalických a optických kabelů, přejezdových a staničních zabezpečovacích zařízení, rozhlasových zařízení, EZS, EPS, strukturované kabeláže a telefonních ústředen. Součástí produkce jsou také kompletní pokládky metalických a optických kabelů, výstavba radiových systémů, geodetické práce, zemní práce, inženýrská činnost v investiční výstavbě a zhotovení revizních zpráv a protokolů právnické osoby.

 Politika IMS 

Kontakt

Ukrajinská 1517/4
101 28  Praha 10

Ilona Andonová
vedoucí PU, asistentka ředitele
Tel.: +420 274 012 612
Fax: +420 274 012 611
E-mail: azddti@azd.cz


Hlášení poruch

Administrováno redakčním systémem společnosti NETservis. Mapa webu Prohlášení přístupnosti RSS XML Sitemap Kontakty AŽD Praha ve světě

česky englishpусcкий