Generální ředitel AŽD Praha oceněn Řádem Zlatého Vavřínu

Hlavní stránka / Média / Tiskové zprávy / Generální ředitel AŽD Praha oceněn Řádem Zlatého Vavřínu

13.3.2012

Generální ředitel AŽD Praha oceněn Řádem Zlatého Vavřínu Ing. Zdeněk Chrdle, generální ředitel AŽD Praha se stal Laureátem Řádu Zlatého Vavřínu.

Hospodářská komora České republiky ocenila „Řádem Vavřínu“ osobnosti, které významně přispívají k obecnému bohatství a úrovni nejen naší společnosti. Ocenění obdrželi podnikatelé, špičkoví odborníci a další celospolečensky významní lidé.
 
 „Každá doba má své osobnosti, které vytvářejí duchovní i materiální bohatství naší země a je dobré ukázat, že stále existují lidé, které můžeme mít za vzor,“ říká prezident Hospodářské komory České republiky Petr Kužel.
 
Jednotlivé kandidáty navrhovali od konce předešlého roku nejen složky Hospodářské komory České republiky a podnikatelé z celé ČR, ale i občané pomocí internetu. Navrhovaných se sešlo více než padesát. Výbor Vavřínů předal v lednu letošního roku Radě Řádu Vavřínu přes třicet nominantů, která nakonec představila seznam 26 laureátů.
 
Řád Zlatého Vavřínu získal i generální ředitel AŽD Praha Ing. Zdeněk Chrdle. Oceněn byl především jako schopný manažer, který úspěšně vede společnost patřící k českým předním dodavatelům zabezpečovací, signalizační a telekomunikační techniky pro dopravu. 
 
 „Řádu Zlatého Vavřínu si nesmírně cením. Musím ale zdůraznit, že vnímám tuto poctu jako ocenění práce všech lidí, kteří působí v AŽD Praha. Vážím si, že mohu být ve společenství špičkových lidí, kteří společnou silou dovedli AŽD Praha mezi nejúspěšnější společnosti v České republice,“ uvedl krátce po převzetí ceny generální ředitel AŽD Zdeněk Chrdle.
 
Mezi dalšími oceněnými byli například Meda Mládková, Mons. Dominik Duka, Ing. Dana Drábová, PhD. a další významné osobnosti.
 
Autor:
Jiří Dlabaja, tiskový mluvčí
Tel.: +420 606 650 834

 Hlášení poruch

Administrováno redakčním systémem společnosti NETservis. Mapa webu Prohlášení přístupnosti RSS XML Sitemap Kontakty AŽD Praha ve světě

česky englishpусcкий