POZOR VLAK volně ke stažení na infobiro.tv

Hlavní stránka / Média / Tiskové zprávy / POZOR VLAK volně ke stažení na infobiro.tv

11.9.2013

POZOR VLAK volně ke stažení na infobiro.tv Zajímavá nabídka pro kabelové a regionální televizní stanice. Můžete si zdarma stáhnou dvacetiminutový pořad POZOR VLAK s měsíční periodicitou, který nahlíží do železničního zákulisí.

Společnost AŽD Praha pravidelně na www.youtube.com/azdpraha1  připravuje pro fanoušky železnice pořad POZOR VLAK, aneb Železnice z druhé strany. Pořad pomáhá divákům nahlédnout do míst, kam se za normálních okolností nemají šanci dostat a přináší témata, kterým se žádný pořad v Česku nevěnuje. Nyní AŽD Praha nabízí možnost relaci POZOR VLAK zcela zdarma využít i ve vašem vysílání prostřednictvím portálu http://www.infobiro.tv.    

 
"Díl, který je už v tuto chvíli na Info Biro umístěn, podrobně rozebere vykolejení vlaku ve Španělsku, při kterém zemřelo 79 lidí, ukáže, jak vznikají nejčtenější nekomerční železniční periodika ČD PRO VÁS a ŽELEZNIČÁŘ, jak 150 let fungovala vlaková pošta, přinese rozhovor s ministrem dopravy v demisi Zdeňkem Žákem a nakonec představí klip Jana "Železničáře" Dlouhého, který vyvolal vlnu pozitivních i negativních vášní," říká tvůrce pořadu a tiskový mluvčí AŽD Praha Jiří Dlabaja.
 
Pořad má kolem 20 minut. Další díly budou vznikat v měsíčním cyklu. "Chtěli bychom s televizemi, které se rozhodnou pro vysílání magazínu POZOR VLAK, navázat spolupráci. Pokud se v jejich regionu bude dít něco zajímavého kolem železnice, velmi rádi takový materiál zařadíme do pořadu," vysvětluje Jiří Dlabaja.
 
Info Biro je mezinárodní internetová platforma, kde si televize bezplatně stahují zde umístěné videomateriály k volnému užití. Stačí se jen zaregistrovat. V tuto chvíli platformu http://www.infobiro.tv už využívají některé regionální a všechny celoplošné televize pro zpravodajské pořady.
 

Autor:

Jiří Dlabaja, tiskový mluvčí
Tel.: +420 606 650 834Hlášení poruch

Administrováno redakčním systémem společnosti NETservis. Mapa webu Prohlášení přístupnosti RSS XML Sitemap Kontakty AŽD Praha ve světě

česky englishpусcкий