Formulář pro uchazeče

Hlavní stránka / Zaměstnání / Formulář pro uchazeče

Poučení

Poskytnutí údajů je dobrovolné. Osobní údaje jsou shromažďovány za účelem jejich zpracování a uložení v personální evidenci, budou sloužit pro vnitřní potřebu AŽD Praha s.r.o. , a to k výkonu práv a plnění povinností souvisejících s případným uzavřením pracovně-právního vztahu. Zjistíte-li porušení při správě osobních údajů, máte právo žádat Úřad pro ochranu osobních údajů o zajištění opatření k nápravě a domáhat se nároků uvedených v §21 odst. 2 zák. č. 1021/2000 Sb.

Pozice

Pozice, o níž mám zájem: *

Osobní údaje

Příjmení: *
Jméno: *
Titul:
Adresa (ulice a č.p.):
PSČ a město:
Stát:
Telefon:
Mobil:
E-mail: *
Rok narození:

Dosažené vzdělání

Vzdělání:
Obor studia:
Rok ukončení studia:
Další vzdělání:

Praxe

Jednotlivé pracovní zkušenosti chronologicky seřaďte tak, aby v pořadí první bylo uvedeno Vaše současné nebo poslední zaměstnání. Uveďte datum nástupu a ukončení pracovního poměru (rok/měsíc). Ke každému zaměstnavateli uveďte pracovní pozici, kterou jste zastávali, hlavní zodpovědnosti a úkoly.
*

Jazykové znalosti

Angličtina:

Doplňující informace

Možný termín nástupu:
Znalosti a dovednosti
Ostatní sdělení

Přiložené soubory

(zde můžete připojit svůj životopis příp.motivační dopis, reference - do velikosti cca 800kB/soubor)
1:
2:
3:
"Dávám tímto společnosti AŽD Praha s.r.o. a jí řízeným organizačním jednotkám souhlas ke zpracování a uchování všech uvedených osobních údajů v personální evidenci za účelem případného sjednání pracovněprávního vztahu na dobu nejdéle do 1 roku."
* - povinná pole

Zadejte text z obrázku


Hlášení poruch

Administrováno redakčním systémem společnosti NETservis. Mapa webu Prohlášení přístupnosti RSS XML Sitemap Kontakty AŽD Praha ve světě

česky englishpусcкий