Samostatný vývojový pracovník

Hlavní stránka / Zaměstnání / Volná místa / Samostatný vývojový pracovník

Pozice                                                                                 Předpokládaný nástup
Specialista pro oblast GSM-R

Popis pozice:

  • Samostatný vývojový pracovník
  • Specializace: komunikace, zejména GSM (GSM-R, GPRS, 3. – 4. gen., LTE)
  • Vývojové a projektové činnosti souvisící s aplikací GSM-R a jejích následníků pro potřeby železniční zabezpečovací techniky (ERTMS)
  • Testování a hodnocení QoS (quality of services) GSM-R pro ERTMS/ETCS v rámci realizačních projektů AŽD v ČR, SR a dalších zemích Evropy
  • Kooperace se správci sítí GSM (GSM-R)
  • Kooperace s vývojovými týmy AŽD, jednání se zahraničními partnery a experty
  • Podpora projekčních a montážních složek AŽD

Požadujeme:

  • VŠ technického zaměření, obor komunikace výhodou
  • Znalosti, případně zkušenosti s GSM standardem do generace 2,5+ (infrastruktura, protokoly, obecné principy)
  • Znalosti služeb v GSM sítích, APN, Radius servery, autentizace, šifrování
  • Znalosti v oblasti pevných a počítačových síti (Ethernet, PDH, ISDN, SDH, MPLS,....),
  • Analytické myšlení
  • Znalost MS Office
  • Zájem o daný obor, ochota se vzdělávat, ochota cestovat
  • Znalost AJ (nutná) a RJ (výhoda)
  • Flexibilní a aktivní přístup k úkolům řešeným ve svěřené oblasti
Nabízíme:
  • Perspektivní zaměstnání ve stabilní firmě
  • Pravidelná školení, možnost odborného i kariérního růstu
  • Velmi dobré pracovní prostředí a podmínky
  • Práci se špičkovou technikou
  • Možnosti zahraničních služebních cest
  • Možnost práce v mezinárodních expertních týmech
  • Pružnou pracovní dobu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Možnost dalších bonusů
  • Místo výkonu práce v ČR (Praha, Plzeň) nebo SR (Žilina)

Vyplňte prosím Formulář pro uchazeče o zaměstnání.

Nástup dle dohody

Hlášení poruch

Administrováno redakčním systémem společnosti NETservis. Mapa webu Prohlášení přístupnosti RSS XML Sitemap Kontakty AŽD Praha ve světě

česky englishpусcкий