Opatření společnosti AŽD v souvislosti s koronavirem

Vážení zákazníci a obchodní partneři, i přes vyhlášení zákazu volného pohybu osob a dalších opatření vládou České republiky Vás chceme ubezpečit, že činnost společnosti AŽD je zachována prakticky v plném provozu. Stojí za tím důrazná opatření, která jsme zavedli v rámci všech našich pracovišť a také staveb. Co největšímu počtu zaměstnanců jsme rozdali ochranné roušky, zajistili antibakteriální gely a zvýšili jsme intenzitu dezinfekčních zásahů.

Zaměstnancům, kteří jsou schopni vykonávat svou pracovní náplň z domova, byl umožněn home office, abychom maximálně předcházeli šíření koronaviru. I když tedy nejsou na svých pracovištích, můžete je kontaktovat prostřednictvím mobilních telefonů nebo e-mailů, které najdete na webových stránkách www.azd.cz.

Cílem společnosti AŽD je neomezovat svou činnost, protože si uvědomujeme, že by to mělo zásadní vliv na dokončení aktuálních staveb a také snížení komfortu a plynulosti železničního a silničního provozu. Zastavení prací třeba jen na týden se v konečném důsledku může projevit jako půlroční zpoždění dané stavby. Pokud tedy nedojde mezi našimi zaměstnanci k výraznému šíření koronaviru, omezení činnosti klíčových subdodavatelů anebo zpřísnění opatření vládou České republiky, jsme připraveni hledat řešení, jak pokračovat na aktuálních projektech. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat,“ říká generální ředitel AŽD Zdeněk Chrdle.

Také naše železniční linka U10 Litoměřice horní nádraží – Most je v plném provozu. Strojvedoucí i průvodčí jsou vybaveni rouškami a antibakteriálními prostředky. Motorové jednotky RegioSprinter jsou pravidelně dezinfikovány pomocí ozonu.

Důležité kontakty:

Ing. Petr Faltus
obchodní ředitel
+420 724 752 651
faltus.petr‌‌M‌‌azd.cz

Ing. Radek Zamrazil
montážní a výrobní ředitel
+420 606 646 786
zamrazil.radek‌‌M‌‌azd.cz

Ing. Karel Višnovský
ředitel závodu Technika
+420 602 518 361
visnovsky.karel‌‌M‌‌azd.cz

Ing. Václav Bartůněk
ředitel Divize servisu
+420 602 653 165
bartunek.vaclav‌‌M‌‌azd.cz

Patrik Reiniš
obchodní ředitel pro Silniční telematiku
+420 702 209 888
reinis.patrik‌‌M‌‌azd.cz

 

Zpět