Ke stažení

Slovník zabezpečovací techniky

Program obsahuje slovníky: Česko – Anglický, Česko – Ruský, Česko – Srbský, Česko - Turecký, Anglicko - Turecký

Multimediální prezentace

Podívejte se na moderní multimediální prezentaci společnosti AŽD Praha, která je významným, ryze českým výrobce a dodavatelem zabezpečovací, telekomunikační, informační a automatizační techniky, zejména se zaměřením na oblast kolejové a silniční dopravy včetně telematiky a dalších technologií.

Demoverze GTN

Chcete si vyzkoušet práci s Graficko-technologickou nadstvabou. Stáhněte si .exe. soubor a při jeho spuštění zadejte přihlašovací jméno a heslo: "v"

Demoverze ESA 11

Jedná se o demoverzi ovládání SZZ ESA 11 dodávaného firmou AŽD Praha s.r.o. Demoverze věrně napodobuje chování provozované SZZ ESA 11 u SŽDC. Po stažení archivu ve formátu TGZ rozbalte soubory do předem vytvořeného adresáře na HDD Vašeho počítače. Demoverze SZZ se spouští programem spustdem.exe. Po spuštění tohoto programu se v dialogovém okně objeví seznam stanic pro které je WinDemo připraveno. Spuštění stanice se provádí zvolením řádku se stanicí a zmáčknutím klávesy Enter nebo tlačítkem Spustit stanici. Stanici lze ovládat dle ZTP JOP. Demo spuštěné stanice i program spustdem.exe lze ukončit kombinací kláves Alt+F4.