Ke stažení

Hlavní stránka / Média / Ke stažení

Slovník zabezpečovací techniky Program obsahuje slovníky: Česko – Anglický, Česko – Ruský, Česko – Srbský, Česko - Turecký, Anglicko - Turecký
Multimediální_prezentace Podívejte se na moderní multimediální prezentaci společnosti AŽD Praha, která je významným, ryze českým výrobce a dodavatelem zabezpečovací, telekomunikační, informační a automatizační techniky, zejména se zaměřením na oblast kolejové a silniční dopravy včetně telematiky a dalších technologií. 
Dětská hřiště Tato počítačová simulace "Dětská dopravní hřiště" popisuje význam výstavby těchto hřišť pro školáky, stavební objekty, ze kterých lze hřiště vybudovat a situace, při kterých se mladí cyklisté seznamují s reálným provozem na přejezdech a světelných křižovatkách. Dětská dopravní hřiště mají za úkol seznámit děti se základními dopravními pravidly a zábavnou formou je tak v bezpečí připravit na realitu silničního provozu. Dopravní hřiště vybavená světelným signalizačním zařízením jsou vhodná i pro autoškoly a automotokluby.
Demoverze GTN Chcete si vyzkoušet práci s Graficko-technologickou nadstvabou. Stáhněte si .exe. soubor a při jeho spuštění zadejte přihlašovací jméno a heslo: "v"
Demoverze ESA 11 Jedná se o demoverzi ovládání SZZ ESA 11 dodávaného firmou AŽD Praha s.r.o. Demoverze věrně napodobuje chování provozované SZZ ESA 11 u SŽDC. Po stažení archivu ve formátu TGZ rozbalte soubory do předem vytvořeného adresáře na HDD Vašeho počítače. Demoverze SZZ se spouští programem spustdem.exe. Po spuštění tohoto programu se v dialogovém okně objeví seznam stanic pro které je WinDemo připraveno. Spuštění stanice se provádí zvolením řádku se stanicí a zmáčknutím klávesy Enter nebo tlačítkem Spustit stanici. Stanici lze ovládat dle ZTP JOP. Demo spuštěné stanice i program spustdem.exe lze ukončit kombinací kláves Alt+F4.
Spořič obrazovky Spořič obrazovky je určený pro operační systémy Microsoft Windows95/98/ME a Windows 2000/XP. Naistalujete ho spuštěním staženého souboru .exe.
 

 

 

 Hlášení poruch

Administrováno redakčním systémem společnosti NETservis. Mapa webu Prohlášení přístupnosti RSS XML Sitemap Kontakty AŽD Praha ve světě

česky englishpусcкий