Programátor

Pozice                                                                                 Předpokládaný nástup

Programátor C# / C++

Náplň práce:

  • Údržba a vývoj systému
  • Návrh aplikací dle požadavků
  •  Příprava standardní projektové dokumentace, příprava podkladů pro testován

Požadavky:

  • Příprava standardní projektové dokumentace, příprava podkladů pro testování
  • Programování v C#/C++
  • Znalost prostředí OS LINUX - Debian (administrátorská a programátorská)
  • Zkušenosti s jednodeskovými PC, ARM architektura
  • Praxe s programováním, analýzou a návrhem
  • Praktická znalost SW Enterprise Architect, případně podobného produktu.
  • Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti.
  • Schopnost rozlišit různé úrovně abstrakce
  •  Znalost AJ na komunikativní úrovni

Vyplňte prosím Formulář pro uchazeče o zaměstnání.

 Nástup dle dohody

Hlášení poruch

Administrováno redakčním systémem společnosti NETservis. Mapa webu Prohlášení přístupnosti RSS XML Sitemap Kontakty AŽD Praha ve světě

česky englishpусcкий