Specialista pro zahraniční obchod-technik

Hlavní stránka / Zaměstnání / Volná místa / Specialista pro zahraniční obchod-technik

Pozice                                                                                 Předpokládaný nástup

Pro oddělení Zahraničního marketingu a obchodu hledáme energické, kreativní a hlavně pracovité kandidáty na pozici Specialista pro zahraniční obchod-technik. Místo výkonu zaměstnání je Praha.

Popis pozice:

  • Pracovní náplní pro pozici "Specialista pro zahraniční obchod-technik" bude technická podpora pro obchodní činnost, příprava rozpočtů, obchodně technické dokumentace a zároveň podpora týmu pro inženýring zahraničních zakázek. Po zapracování a aktivním přístupu se předpokládá i samostatná obchodní činnost v určeném teritoriu.

Požadujeme:

  • Znalosti z oboru železniční zabezpečovací techniky, sdělovací techniky či elektroniky, nebo z oblasti řízení projektů a stavebních postupů (výhodou)
  • VŠ nebo SŠ technického zaměření (předchozí praxe v oboru není podmínkou, ale velkou výhodou),
  • Vůli poctivě plnit svěřené úkoly a dále se vzdělávat,
  • Mít komunikační schopnosti a schopnosti organizace vlastní práce, schopnost vedení týmu,
  • Aktivní schopnost komunikovat v AJ slovem i písmem pro obě pracovní pozice, RJ nebo další jazyková výbava je velkou výhodou,
  • Velmi dobrou znalost práce s výpočetní technikou (MS Office, MS Project, AutoCad popř. jiný projekční nástroj),
  • Ochotu cestovat do zahraničí a být časově flexibilní,
  • Řidičský průkaz sk.B.
Nabízíme:
  • Zajímavou a stabilní práci v mladém kolektivu pro silnou společnost s dlouhou tradicí,
  • Odborný i kariérní růst,
  • Firemní benefity - 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, 7,5 hodinovou pracovní dobu, příspěvek na penzijní pojištění a další,
  • Termín nástupu do zaměstnání a plat dohodou s možností růstu podle pracovních výsledků,
  • Odborný růst.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás prosím prostřednictvím emailu:
Kontaktní osoba: Ing Michal Bolek - bolek.michal@azd.cz
Anebo vyplňte prosím Formulář pro uchazeče o zaměstnání.
Nástup dle dohody

Hlášení poruch

Administrováno redakčním systémem společnosti NETservis. Mapa webu Prohlášení přístupnosti RSS XML Sitemap Kontakty AŽD Praha ve světě

česky englishpусcкий